TIKLA ARATalep Formu

Gaziantep Asansörlü Taşımacılık

Gaziantep Asansörlü Taşımacılık

Gazianteplileri asansörlü taşımacılık ile buluşturan Nizip evden eve taşımacılık şirketimiz, sizlere daha güvenli taşıma hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Bu taşıma hizmetlerinin en önemli olanlarından biri asansörlü taşıma işlemidir.

Asansörlü taşıma işlemi, çok katlı binalaşma ile ortaya çıkan yeni bir nakliye tipidir. Bu nakil işlemlerinde kullanılan asansör sistemi, her firmanın sahip olduğu bir araç değildir. Gaziantep Evden Eve Taşımacılık olarak biz, ister kurumsal ister ev taşıma işleminiz olsun asansörlü taşıma işlemi yapabilmekteyiz. Bu işlem öncesinde, Expertiz uzmanımız tarafından saha incelemesi yapılarak, eşyalarınızın bulunduğu yerin asansör sistemine uygun olup olmadığı incelenmektedir. Bu işlemden sonra, eşyalarınızın taşınacağı yer de aynı incelemeye tabii tutulacaktır. İnceleme işlemi sonucunda, asansörlü taşımacılık işlemi sizin için uygun bulunursa, 2 gün içerisinde taşınma işleminiz yapılacaktır.

Paketleme işleminde de sizlere yardımcı olan firmamız, asansörlü taşıma öncesinde binanızın iç yapısını da inceleyerek hangi eşyaların binadan hangi eşyaların pencere ve balkon boşluğundan taşınacağını belirlerler. Bu farklı süreç işlemleri için ayrı ücretler alınmamakla birlikte; olur da bina yapınız asansör sistemine uygun değil ise, firma uzmanlarımız, bina ve ev yapınıza uygun alternatif taşıma şekillerini size sunarak içlerinden bir tanesini seçmenizi sağlayacaklardır.

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefonumuz ile ya da web adresimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Çalışmak bizden, sefasını sürmek sizden… Unutmayınız, güven demek Gaziantep Evden Eve Nakliyat demektir.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir