TIKLA ARATalep Formu

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe şu sıralarda asılsız firmalar türemekte bu neden dolayı siz değerli Gaziantepli hemşehrilerimize bilgi vermeyi düşünüyorum. Bir ev taşınırken veya ofis taşınırken eşyalar mutlaka streçler ile streçlenip ve yün bezlerle sarılmalıdır bunun sebebi eşyanın zarar görmemesi ve eşyanın herhangi bir çarpma düşme esnasında korunmasıdır. Kırılacak eşyalarınız kesinlikle (cam olan eşyalar) gazeteler ile sarılıp boş koli kutularına sırasıyla ve nizamıyla doldurulmalıdır ve üzerine özellikle kırılacak eşyalar diye büyük yazılar ile not düşmek lazım. Bunların dışında personeller kesinlikle titiz ve dikkatli olmalı taşıdıkları her eşyanın çok değerli olduğunu düşünmeleri lazım. Bir firma ile taşıma işlemi yapacaksanız en önemli unsur öncelikle k3 belgesinin olup olmadığı ve bunun yanı sıra eşyaların tamamen sigortalanmasını sağlayınız yoksa en çok zarar gören siz değerli müşterimiz olur. Eğer sıkıntı ve sorun yaşamak istemiyorsanız bu detayları dikkatlice ve titizlikle kontrol etmeden geçmeyiniz.

Gaziantep evden eve taşımacılık kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalısmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Herşey siz değerli Gaziantep halkı içindir.

 

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapilması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

 

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir