Gaziantep Çeyiz Eşyası Taşıma

Popüler Bağlantılar

  • Ücretsiz Keşif Experi

    Keşif expertizi hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • Asansör Kiralama

    Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde evden eve nakliyat asansörü hizmeti verilmektedir.

  • Nakliye Fiyatları

    Evden eve nakiyatta fiyat nasıl oluşur? Fiyata neler etki eder? Gaziantep ile diğer şehirler arası nakliyat fiyatları

Gaziantep Çeyiz Eşyası Taşıma

Evlenecek kız ve erkeğin ailesi tarafından yeni kurulan aile birliğine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan, yaptırılan ve satın alınan eşya, taşınır-taşınmaz mal, mülk ve paraya çeyiz; çeyizin hazırlanması, kız evinden oğlan evine götürülmesi, sergilenmesi etrafında oluşan gelenekler bütününe de çeyiz geleneği denir. Çeyiz geleneği, Gaziantep'te olduğu gibi Anadolu’nun birçok yöresinde evlenme gelenekleri ile birlikte yüzyıllardır uygulanmaktadır.

Çeyizin sergilenmesi sonrası hızla yeni çiftin evine götürülmesi gerekir. Özenle hazırlanan çeyizlere zarar gelmemesi azami dikkat etmek gerekiyor. Evdiz Nakliyat uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Gaziantep çeyiz eşyası taşıma konusunda size hizmet etmeye her zaman hazırdır. Arayın konunun ayrıntıları konuşalım.

Uzman personelimiz çeyizin zarar görmemesi için pat pat, kâğıt, eşya varilleri, elyaf battaniye, streç gibi ambalaj malzemeleri kullanarak özel tekniklerle paketleme yapmaktadır.

İstemeniz durumunda evden eve taşıma konusunda uzman bayan personelimiz evinizi toplama ve paketleme işlemi yapabilir.

Çeyizinizin iki şehir arasında taşınması gerekiyorsa taşıma işleminden en az 7 gün önce bize bildirmeniz halinde daha rahat planlamalar yaparız ve çeyiziniz istediğiniz zamanda yeni evinize teslim edilir.

Ara