Gaziantep Evden Eve Nakliyat Asansörü Kiralama

Popüler Bağlantılar

  • Ücretsiz Keşif Experi

    Keşif expertizi hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • Asansör Kiralama

    Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde evden eve nakliyat asansörü hizmeti verilmektedir.

  • Nakliye Fiyatları

    Evden eve nakiyatta fiyat nasıl oluşur? Fiyata neler etki eder? Gaziantep ile diğer şehirler arası nakliyat fiyatları

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamızda bir ile yirmi beşinci katlara kadar asansör kiralanabilmektedir. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta yoğun olarak talep edilen bu evden eve nakliyat asansörü hem Gaziantep evden eve nakliyat şirketlerine hem de farklı sektörlere saatlik veya günlük olarak kiralanmaktadır. Gaziantep'te mobilyacılar, parkeciler, inşaat sektör, kombi, petek, parke, izolasyonv.b tüm ürünlerin kolaylıkla hangi katta olursa olsun çıkarılması sağlanmaktadır. Gaziantep’e gelen yerli ve yabancı firmaların istekleri doğrultusunda gönderilmekte olup yapılacak işin çalışma zamanı ve gidiş dönüş mesafesine göre katlarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca Gaziantep asansör kiralama ücretleri katlara göre değişmektedir.

Örneğin; siz veya mobilya aldığınız firma mobilyaları 10. kata çıkarmak için bizden talepte bulundunuz: bu işlem yaklaşık olarak bir saat gibi sürede biteceğinden asansör kiralama ücreti sizlere 250 TL olarak yansıma yapacaktır.

Bir diğer örnekte ise; inşaat sektöründen bir tır malzeme geldiğini ve bu malzemelerin 12 katlı bir bloğun her katına dağıtılacağı hesap edilerek fiyatlandırma yapmak gerekirse burada saatlik ücret devreye girer. Gün boyu çalışılacağından saatlik olarak 150 TL den hesaplanır.

Firmamızda bulunan Gaziantep’in en büyük evden eve asansörü sayesinde istenilen katlara mesafelere güvenle eşyalarınız taşınmaktadır. Kiralık asansör hizmetleri için 7/24 müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Not: fiyatlar tahminidir. Güncel fiyatı arayarak öğreniniz.

Ara