Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık

Popüler Bağlantılar

  • Ücretsiz Keşif Experi

    Keşif expertizi hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • Asansör Kiralama

    Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde evden eve nakliyat asansörü hizmeti verilmektedir.

  • Nakliye Fiyatları

    Evden eve nakiyatta fiyat nasıl oluşur? Fiyata neler etki eder? Gaziantep ile diğer şehirler arası nakliyat fiyatları

Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat

* Hemen fiyat almak için lütfen eşyalarınızın resmini çekip WhatsApp numaramıza gönderin!

Şahinbey, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, Gaziantep İli’ne bağlı bir ilçedir. İlçe, Antep Savunması'nda üstün yararlılıklar gösteren Şahin Bey'in anısına bu ismi almıştır.

Son 10 yılda evde eve nakliye sektöründe tecrübeli personeli sıkı işi takibi ile birleştirerek evden eve nakliye sektörüne yeni bir soluk getirdik. Tecrübe birikimine yaptığımız yatırımın yanında önemli sayıda evden eve nakliye kamyonlarını, evden eve asansörlerini ve keşif araçlarını bünyemize kattık.

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar binlerce aileyi yeni evlerine taşıdık. Bunun yanında çok sayıda ofis, işyeri ve çeyiz eşyasını yeni yerlerine ulaştırdık. Evdiz nakliyat olarak bizler ilk günkü heyecanla müşterilerimizi yeni evlerine taşımaya devam edeceğiz.

Keşif Expertizi Hizmeti

Evinizi, ofisinizi veya çeyizinizi taşımak amacıyla firmamızı aradığınızı kabul edelim. Eğer aynı şehirden arıyorsanız Evdiz Taşımacılık size doğru, şeffaf ve adil bir fiyatlandırma yapmak amacıyla bir keşif eksperi gönderecektir. Ekper evinizin nereden nereye taşınacağını, taşınacak eşyanın durumunu, miktarını, kullanılacak paketleme malzemesini ve eşyaların alınacağı – gideceği kat sayısını belirleyerek bir fiyat çıkaracaktır. Fiyatta mutabakat sağlanırsa planlanan günde taşıma işlemi yapılacaktır. Bu hizmet ücretsizdir.

Gaziantep Şahinbey Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Önceleri bir evden diğer eve taşınırken eşyalar ancak merdivenlerden çıkarabilirdi. O zamanlar nakliyeciler aynı zamanda hamallardı. Eşyalar taşınırken duvarlara sürtünme, kırılma ve çizilme daha fazla olurdu. Bir de yüksek katlara taşınan eşyalar nakliyecilerin kâbusu olurdu. Hem de eşya sahipleri binaya veya eşyaya zarar gelecek endişesini hep taşırlardı. Hem daha çok insan, eşyayı taşımak için istihdam edilirdi.

Günümüzde hidrolik sistemle çalışan evden eve nakliyat asansörleri kullanılmaya başlandı. Bu asansörler taşınan/taşınılacak evin balkonuna yada penceresine kuruluyor. Eşyalar asansör yardımı iler hızla alınıyor veya yeni eve çıkarılıyor. Bu durumda hem eşya sahibi daha az nakliye ücreti ödüyor, binaya zarar gelme riski en aza iniyor ve bu işlem elle taşımadan daha kısa sürüyor. Tüm bu nedenler Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde de evden eve nakliyat yapan Firmamızı daha fazla tercih edilir kılıyor.

Sigortalı Nakliyat

Evdiz Nakliyat ile taşınan eşyalarınız yangın, kaza ve hırsızlık için sigortalanmıştır. Bu sigorta standarttır. Ayrıca bir maliyet ödemek zorunda değilsiniz. Bunun dışında eşyalarınız için tam kapsamlı sigorta yaptırtmak isteseniz 100.000 TL ye kadar tam kapsamlı evden eve nakliye sigortası yaptırabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Özenli Paketleme

Gaziantep evden eve nakliyat firmaları içinde personelimiz paketleme konusunda en az 10 yıllık deneyime sahiptir. Firma olarak beyaz eşyaları, mobilyaları malzemeyi paketliyoruz. Ancak mutfak eşyaları, bardak ve tabak gibi ufak tefek eşyaları müşterimizin toplaması ve kutulaması gerekiyor. Söküp paketlediğimiz mobilya ve beyaz eşyaları mobilya ustalarımız ve montaj elemanlarımız yerinde kurarak çalışır halde size teslim etmekteler.

Şehirlerarası Taşımacılık

Gaziantep ile 80 şehir arasında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Haftanın belli zamanları İstanbul ve Gaziantep arasında şehirlerarası nakliye seferleri yapmaktayız. Nakliye yaptığımız araçlarımız çelik, kapalı kasa, küçük ve büyük boy olarak hizmet vermektedir.

Şehir İçi Taşımacılık

Gaziantep Şehitkâmil ve Şahinbey ilçelerinde şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 25. Kata kadar çıkabilen nakliye asansörümüzle başta evden eve nakliyat sektörü olmak üzere inşaat ve mobilya sektörlerinde de hizmet vermekteyiz.

Ara