Hakkımızda

Popüler Bağlantılar

  • Ücretsiz Keşif Experi

    Keşif expertizi hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • Asansör Kiralama

    Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde evden eve nakliyat asansörü hizmeti verilmektedir.

  • Nakliye Fiyatları

    Evden eve nakiyatta fiyat nasıl oluşur? Fiyata neler etki eder? Gaziantep ile diğer şehirler arası nakliyat fiyatları

Evdiz Nakliyat, Gaziantep evden eve taşımacılık sektörü için Hasan GÜNASLAN tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti sağlamak için Gaziantep ilinde hizmet etmektedir. Firmamız uluslar arası teknolojileri takip ederek taşımacılık altyapısını sürekli yenileyen ve ilerleten bir firmadır. Firma bünyesine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası – şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe 10 yıllık profesyonel ekip tecrübesi bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecrübe, itina, özen ve güven ister. Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya ve ürünleri müşterimizin isteği doğrultusunda sigorta altına alırız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz İnternet dünyası gelişim anlayışıyla Nakliyat ve Taşımacılık alanında ve piyasasında rekabetçi olan konumumuzu daha da sağlamlaştırarak bu manada son teknolojik gelişmelerle kendisini sürekli olarak yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir biçimde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda gelecek yeniliklere açmak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine üst seviyede değer katan küresel bir şirket olmak.

Farklı sektörlerde faaliyette bulunan müşterilerimizin sektörlerinde ki sebeplerinden dolayı taşıma ve taşımacılık işlemlerinde değişiklik gösteren taşımacılık gereksinimleri doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerin (Evden Eve Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık ) alanlarında en hızlı, en güvenilir ve en uygun maliyet ile müşterilerimize hizmet etmektir.

Ara