Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firmalari

Günümüzde gaziantep evden eve nakliyat firmaları daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına çok düşük ücretler ile hizmet vermeye başlamışlardır. Düşük ücretler ile hizmet vermek kar marjını düşürdüğü için maliyetleri aşağıya çekebilmek adına kemer sıkma politikaları uygulamaya başlamışlardır. Bu durum direk olarak sunulan evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini düşürmektedir. Şöyle ki; bu firmalar kar oranlarını yükseltebilmek adına kalitesiz ambalaj malzemeleri kullanmaktalar. Alanında uzman olmayan, amatör ekip üyeleri ile hizmet vermekteler ve neredeyse hiç biri taşınacak eşyaları taşımacılık sigortası kapsamına almamaktadırlar. Hal böyle olunca bu evden eve nakliyat firmaları hizmet kalitelerini aşağıya çekmiş oluyorlar. Nakliye işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görme ihtimali oldukça yükseliyor.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşyalarınız taşımacılık sigortası kapsamına alınmadığı için zararınızı karşılayacak bir muhattap bulamıyorsunuz ve ciddi anlamda mağdur olmanız kaçınılmaz oluyor. Bu evden eve nakliyat firmalarının bir çoğu nakliye işi için gereken izin ve yetki belgelerine de sahip değildir ve nakliye hizmetini korsan olarak vermektedirler. Bu firmalardan farklı olarak gerekli izin ve yetki belgelerine sahibiz. Ekip üyelerimizin tamamı alanında uzman kimselerdir ve birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile hizmet vermekteyiz. Bütün nakliye hizmetlerimizde taşınacak eşyaların tamamını nakliye sigortası kapsamına almaktayız ve herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşıldığında hemen sigorta firmasını devreye sokarak zararınızın karşılanmasını sağlamaktayız. Amatör ve korsan evden eve nakliyat firmaları arasında sektörün lider firmalarından biri oluşumuzu bu kalite standartlarımıza borçluyuz.

Bir önceki “Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?” başlıklı yazımızda, nakliye hizmetinin standart ve kuralları hakkında detaylı bilgiye yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir