Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Öncesi

Taşımacılık ile ilgili olarak her ne kadar müşteri olsanız bile sizlerinde firma kadar yapmanız gereken bir takım sorumluluklar vardır. Yapmanız gerekenleri sıralarsak;
İlk olarak firmayı belirlemeli, taşınacak eşyalarınızı bir liste haline getirmeniz gerekmeli, adres değişikliğiniz olursa bunu bildirmelisiniz, Taşımacılık firması ile ilgili bütün hususları ve pürüzleri giderin, evde bulunmaya çalışın, nakliyat firması ile bizzat ilgilenmeniz sizlere yarar sağlayacaktır. Sizlere teklif edilen ve imzanıza ihtiyaç duyulan durumları iyi okuyun ve bu durumları değerlendirin.
Genel itibari ile yapmanız gerekenler bu şekildedir. Sizler müşteriler olarak üstünüze düşeni yapmak ve sorumluklarınızı bilmek her hangi bir problem durumunda sizlere yarar sağlayacaktır.
NAKLİYAT SONRASI YAPILMASI GEREKENLER
Nakliyatı yetkili firmalara teslim sadece onların işi yapmasını bekleyemeyiz. Bizlerin yapması gereken öncesi ve sonra bir takım gereklilikler vardır. Biraz nakliyat sonra yapılması gerekenlerden bahsedelim.
Nakliyat sonrası teslimat işlemleri bittikten hemen sonra sizlere vaat edilen güvenilir bir şekilde eşyalarınızın taşındığına ve düzenli olarak yerleştirildiğine emin olduktan sonra bazı nakliyat sonrası yapmanız gerek bir takım işler olacaktır.
Bunlar nakliyatı sahibi olarak eksizsiz teslim almak, her hangi bir durumda nakliyatın sorunuyla ilgilenmek, sizlere her hangi bir problem durumunda anında olaya müdahale etmek vb.. tarzı nakliyat sonra yapmanız gereken davranışlar kategorisinde yer almaktadır.
Sonuç olarak nakliyat öncesi ve sonra sizlerin bu tarz işlemler ile ilgilenip sorunların çıkmasını engellemeniz gerekmektedir.