Gaziantep Evden Eve Nakliye

Gaziantep Evden Eve Nakliye , Gaziantep Asansörlü Taşımacılık Alanında bir ilki Gaziantep lı hemşerilerimize sunuyoruz. Gaziantep evden eve taşımacılık firması olarak yıllardır size kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Gaziantep ilk asansörlü taşımacılığı getiren firmamız sizlere asansörlü taşımacılık ile hızlı, pratik, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunuyor. Asansörlü taşımacılığı Gaziantep getirmenin sevincini yaşarken sizlere her zaman her işin en kalitelisini sunmanın sevincini yaşamaktayız. Siz değerli Gaziantep hemşerilerimize bizi seçtikleri için teşekkür eder hayırlı taşınmalar dileriz.
Gaziantep evden eve taşımacılık firması Öncelikle mobilya konusunda deneyimli kalifiye elemanlarımız sökülmesi gereken mobilyaları söker ve bu mobilyaları zarar görmeyecek şekilde ipler, kağıtlar ve battaniyeler ile sararak paketler. Bütün sökülen paketlenmiş mobilyalar araçta özenle tekrar ambalajlı olarak nakliyat yapılacak olan araca yüklenir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra mobilyalarınız hangi odalara çıkarılması gerekiyorsa çıkarılır ve ambalajlar,ipler vs. üzerlerin den çıkarılır. Beyaz eşyalarınızın kartonlar ile sarılır. Bu kartonla sarma işlemi ile beyaz eşyalarınızda her hangi bir kırılma ya da çizilme oluşmaz. Yatak odasındaki gardrop ve gömme dolap gibi eşyalarınız diğerlerinden daha farklı bir şekilde paketlenir ve her hangi bir zarar görmemesi için taşıma aracına uygun bir şekilde yerleştirilir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra yatak odası eşyalarınız tekrar yatak odasına kadar çıkarılır ve montajı tekrar yapılır. Bardak, porselen tabaklar, aksesuarlar ve kırılacak olan tüm eşyalarınız kabarcıklı naylonlar vasıtası ile sarılır ve ardından önce kolilere sonra ise silindir fıçılara yerleştirilir. Yeni evinize ulaştığımızda ise oda da bu eşyalarınız tekrar ambalajları sökülerek size teslim edilir. Bu işlemden sonra sizin sadece bu tür eşyalarınızı raflara yerleştirmeniz kalacaktır. Kolaylıkla zarar gören ve çizilen televizyon, radyo, müzik seti gibi eşyalarınız ise önce battaniyeler ile sarılır ve kolilere yerleştirilir ardından karton ile arasına köpük yerleştirilir. Bu işlem ile elektronik cihazlarınızın zarar görmesi engellenir. Evinize temiz kokular saçan çiçekler ve saksılar özenle koli ve ardından fıçılara yerleştirilir. Gaziantep Evden eve nakliyat işi sonrasında her hangi bir hasar olduğu takdir de çalışanlarımız oluşabilecek zararı tespit eder ve gün içerisinde tamir eder. Fakat tamir edebilecek boyutta değilse Gaziantep nakliyat olarak zarar görmüş ürün ya da ürünleri aynı markadan mağazadan satın alarak müşterimize ulaştırırız. Kolayca hasar gören buzdolabı, fırın, müzik seti gibi eşyalarınızda bir zarar olması halinde firmamız size aynı ürünün yenisini alarak ulaştırır ve memnuniyetini sağlamaya çalışır.

 

Gaziantep Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu için tüm çalışanlarımız sigortalıdır. Bizim çalışanlarımız bir tedavi ihtiyacı duyarsa biz bunu karşılarız. Ev eşyaları sahiplerinin değer verdiği kadar Gaziantep nakliyat olarak bizde değer veririz. Sizin her türlü eşyanızın güvenliği ve teslimatı bizim için önemlidir. Mobilyaların ve diğer elektronik cihazların paketlenmesinde tecrubeli ve deneyimli elemanlarımız yapmaktadır. Mobilyalarınızın sökülmesinde tecrübeli marangoz larımız gerçekleştirir. Bu şekilde montaj ve demontaj oldukça hızlı oluşur. Ev eşyalarınızı aynı zaman da havalı ve kabarcıklı naylonlar ile ambalaj yapıldığından ötürü her hangi bir zarar görmesi imkansız hale getirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir