Gazinantep Evden Eve Taşımacılık ile Profesyonellik

Araçlarımız evden eve taşımacılık konusunda özel tasarlanmış, kapalı çelik kasa, içi ahşap kaplama ve her kenarında boydan sıralı sabitleme kanallarıyla döşenmiştir. Bu özelliklere sahip bir araç eşyalarınızın sarsıntısız bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını sağlayacaktır.

Bundan daha önemli bir konu, eşyaların kamyona taşınması sırasında belli bir plana göre yerleştirilmesidir, bu görevi de şirketimizde uzun yıllardır kalifiye olarak çalışan personelimiz muazzam bir şekilde yapmaktadır, bu şekilde bir istifleme eşyalarınızın sıfıra hatayla ufak bir hasar dahi olmadan taşınması anlamına gelir. Kamyona yüklemek, kamyondan indirmek ve en önemli konulardan biri olan ambalajın profosyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat  bu görevleri tam bir sorumluluk içerisinde ve mükemmelliyetçi bir anlayışla yerine getirmektedir, şirketimiz dışarıdan eleman kesinlikle çalıştırmaz. Eşyalarınızın tamamı sigortalanır ve poliçe size işin başında teslim edilir. Eşyaların nakli asansör sistemi ile batı standartlarına uygun biçimde gerçekleştirilir, eşyalarınız ekspertiz arkadaşımız tarafından incelendikten sonra ya da  görmek mümkün değilse telefon görüşmesinde detaylı bilgileri aldıktan sonra taşınma maliyeti belirlenir. Anlaşma sonrasında sözleşme hazırlanır, bir nüshası tarafınıza verilir, şehir dışında olmanız halinde tarafınıza fakslanır ve belirlenen tarihte taşınma işleminiz iklim şartlarından etkilenmeksizin profosyonellikle gerçekleştirilir.

Expertiz hizmetinin ve çalışanlarının bu kadar profesyonel olduğu bir şirket daha bulamazsınız Gaziantep’de. Mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Eğer hala düşüncenizi netleştiremedi iseniz; online destek elemanımızdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir