Gaziantep Evden Eve Asansörlü Taşımacılıkla Evimi Taşıyacağım

Evinizi yenilik, iş, okul gibi durumlar sebebiyle taşımak ve bu taşıma esnasında en az hasar ve en yüksek hızla yapmak istiyorsanız, asansörlü taşımacılığı seçmelisiniz. Diğer yöntemlere göre daha hızlı ve daha az hasarlı olan asansörlü taşımacılık, bulunduğu ilde kesinlikle vardır.

Taşıma konusunda tam karara varıp, taşıma işlemleri için gerekli işlemleri yapacaksanız en yakın güvenilir ve tecrübeli bir evden eve taşıma firmasına gitmeniz. Firma, eviniz için bir eksper gönderecek ve evinizdeki eşyalarının durumunu değerlendirecektir. Bu değerlendirme, eşyaların büyüklüğü, adedi, fiziksel durumu, ne kadar sürede taşınabileceği, kaç personelin lazım olacağı, taşıma esnasında hangi aracın en uygun olduğu, taşınacak eşyaların hangi malzemeler ile korunacağı, bulunduğun evin merdiven genişliği durumuna göre bir rapor çıkaracaktır.

Eğer ki bu raporda asansör ile taşıma seçeneği de mümkünse, eşyalarınız klasik yöntemle değil de asansör sistemi ile kamyondan, pencere şeklinde hızlıca ve süratla yapılacak anlamına gelmektedir. Eğer ki yeni eviniz ve eski evinizin fiziksel durumları buna izin veriyorsa, rapor tutmadan öncede bu dileğinizi söyleyebilir. Gerekli işlemler yapılabilir.

Önemli bir husus ise sözleşmedir. Sözleşmeye, taşıma esnasında her olayları yazdırarak başlayın. Özellikle asansör ile evden eve taşıma yaptıracaksanız, mutlaka ve mutlaka asansör ile ilgili durumu sözleşmeye yazdırın. Aksi takdir de firma, sözleşmede yazmadığını belirterek, klasik yöntemlerle taşıma işlemine girebilir. Büyük zaman kaybıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir