Gaziantep Kurumsal Taşımacılık

Hemen hemen herkes evini bir yerden bir yere taşımıştır; bu bazen aynı şehir içindeki farklı mahalle ya da semt olmuştur; bazense farklı iki şehir arasında gerçekleşmiştir. Peki, sadece evinizi mi taşıdınız?

Yoksa iş yerinizi de taşıdınız mı? Eğer daha önceden böyle bir deneyiminiz yok ise, korkmayın! Kurumsal Taşımacılık alanında uzman olan bir kurum olan Gaziantep Kurumsal Taşımacılık, yalnızca Gaziantep’e değil; tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Gaziantep’de kurulan şirketimiz ilk kurulduğunda sadece şehir içi taşımacılık yapmakta idi. Daha sonralarda talebin artması ile şehirler arası taşımacılığa da geçen kurumumuz, son zamanlarda kurumsal taşımacılık da yapmaya başlamıştır.

Kurumsal taşımacılık, iş yeri taşımacılığı olarak da adlandırılabilir. Herhangi bir ticari büronuz, marketiniz, firmanızın şubesi, yeni alınan ofis eşyalarınız gibi iş alanındaki her taşımacılık da kurumsal taşımacılık alanına girmektedir. Saydığımız her bir çeşidin taşınması hizmetinde sizlere memnuniyet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Daha önceden kurumsal taşımacılık yaptığımız şehirler aşağıdaki gibidir:

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl , Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ , Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, İzmir, Kahramanmaraş, Karaabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir