Gaziantep Nakliyat- Fabrika Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektörünün öncü kurumlarından olan Gaziantep Nakliyat, fabrika taşımacılığı hizmetinde de uzmanlığını ortaya koyarak alternatif çözümler sunuyoruz ve sizlerin daha rahat bir şekilde nakliyatı gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Fabrika taşımacılığı, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok nakliye firmasının başaramayacağı bir taşıma hizmetidir. Bir fabrika ya da atölye taşınırken bütün makinelerin balonlu ambalajla paketlenmesi, mobilya, bilgisayar ve çelik kasalar gibi ofis malzemelerinin zarar görmemesi için özenle paketlenip farklı bir araçla taşınması, fabrikada üretilen ürün ve üretim malzemelerinin de yine içeriğine göre gereken şekilde paketlenerek ambalajlı olarak taşınması gerekmektedir. Bu tür bir taşımacılıkta, meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirmek işletme için en öncelikli konudur.

Gaziantep taşımacılık, bu konunun bir sorun haline dönüşmemesi için alternatif çözümler sunmaktadır. Taşıma işleminin yapılacağı günü en doğru şekilde belirlemek çok önemlidir. Mesela Cumartesi günleri saat 13:30 a kadar mesai yapan bir fabrikanın taşıma işleminin hemen mesai bitiminde saat 13:30 da başlaması ve Pazar günü tamamlanması gerekmektedir ki fabrika Pazartesi günü normal çalışma düzenine geçebilsin. Böylece hiç iş kaybı yaşanmayacak ve işletme taşınma masraflarına ek olarak bir de iş kaybına uğramayacaktır. Taşınacak malzemelerin ağırlığına ve hacmine uygun araç ve personelin hazır bulundurulması da zaman sorununun oluşmaması için iyi planlanması gereken bir konudur.

Taşıma öncesi etkili bir keşif çalışmasıyla ve doğru bir planlamayla fabrika taşımacılığı hizmetine devam etmekte olan Gaziantep Taşımacılık, herkesin bizi tercih etmesinin nedenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir